Дуже смачний і самий “лінивий Наполеон”, який я знаю: готую у порційних стаканчиках улюблений десерт своєї сім’ї

Дуже смачний і самий “лінивий Наполеон”, який я знаю: готую у порційних стаканчиках улюблений десерт своєї сім’ї

Лінивий Наполеон у склянці

  • – листкове печиво “Вушка” – 400 г
  • – молоко – 1 л
  • – яйця – 4 шт
  • – цукор – 270 г
  • – ванільний цукор – 30 г
  • – борошно – 100 г

Приготування:

Змішати яйця, цукор, ванільний цукор та борошно. Помішуючи, тонкою цівкою вливаємо гаряче молоко. Ставимо на газ, варимо до загустіння, обов’язково помішуємо вінчиком, щоб не пригоріло. Перекладаємо в тарілку, накриваємо харчовою плівкою в контакт (тобто плівка повинна прилягати до крему), щоб не утворилася скоринка, коли охолоне, на деякий час поставити в холодильник. Печиво подрібнюємо на крихту. Я перекладаю печиво в пакет із застібкою та подрібнюю качалкою, це дуже зручно і можна контролювати розмір. У склянку шарами викладаємо крем і печиво. Для верхнього шару я подрібнила печиво на дрібнішу крихту. У деякі я ще додала шар полуничного пюре (полуниця з цукром подрібнила блендером). Відправляємо на ніч у холодильник для просочення. З цієї кількості інгредієнтів у мене вийшло 8 стаканчиків (по 200 мл) торта та залишилося ще трохи крему.
Бажаю приємних приготувань та смачного вам! друзі, якщо вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! і окрема подяка за ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!
Друзі, якщо ви бачите дописи, то ставте вподобайки, для мене це важливо 🥰 Дякую всім за розуміння та підтримку 😘
Оцініть статтю
Філіжанка кави - смачний журнал

Схожі рецепти

Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️