
Привіт всім! Сьогодні пропоную свій новенький рецептик для вас, мої чудові кулінарочки. Пляцок з вишнями, яблуками та лимонним смаком, то є насолода ще та! 😋😍
Форма розміром 20х30 см
Рецепт приготування:
Бісквіт:- 5 білків збити з 3 ст л цукру
- 5 жовтків збити з 2 ст л цукру та 1 ч.л ванільного цукру на пухку масу, з’єднати з білками
- + 1 ч.л розпушувача
- + 5 ст.л борошна з чубком
- 1.5 скл борошна (ємкістю 200 мл)
- 70 г масла або маргарину, потерти на грубій терці і розтерти з борошном
- + 2 жовтки
- +3 ст.л сметани
- +1 ст.л оцту
- 500 мл сметани збити з 3 ст.л цукру
- 300 г домашнього сиру +2 ст.л цукру+ 1 ч.л ванільного цукру, все збити блендером, додати до сметани.
- 5 середніх яблук натерти на грубій терці, додати 200 мл води, поставити на вогонь, як покипить 2-3 хв, всипати 2 п лимонного желе, гарно розмішати і поставити остигати.
Друзі, якщо ви бачите дописи, то ставте вподобайки, для мене це важливо 🥰 Дякую всім за розуміння та підтримку 😘
